Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Yarışmada dereceye giren öğrencileri makamında ödüllendiren Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, özel sporcuları atletizm branşında Bilecik’i en iyi şekilde temsil etmelerinden ve Türkiye derecesi yapmalarından dolayı büyük gurur duyduğunu belirtti. Yıldız,”Bilecik Özel Eğitim Merkezi öğrencilerinin spora yönlendirilmesi için müdürlük olarak her türlü desteği verdik ve bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Bu başarının kazandırılmasında en büyük emeğin Okul Müdürü İbrahim Aydoğar, Müdür Yardımcısı Hüsnü Anlı Tekin ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Yusuf Ergin’dir. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

Yapılan Okul Sporları Özel Sporcular Atletizm Türkiye Şampiyonasında Yıldızlar Kategorisinde dereceye giren Ayça Çobanlar 100 metre Türkiye 3’üncüsü, Hasan Parlak 1500 metre Türkiye 4’üncüsü, Barış Aladağ 300 metre Türkiye 4’üncüsü ve Merve Ara Gülle Atma Türkiye 4’üncüsü oldular.

Bir önceki yazımız olan Bilecik’te trafik kazası, 2 kişi yaralandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi