Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başbakan Yıldırım Kılıçdaroğlu'na sert çıktı

Demokrat Parti kurulduğunda ilk olarak İzmir evladına sahip çıktı.

Biz bizi seçenlerin hükümeti olmadık. Biz herkesin hükümeti olduk. Hiç kimsenin fikrine, düşüncesine ve inancına asla karışmadık. 

Düşmanı denize döktük. Hiç kimse Evet ve Hayır diyenleri ayrıştıramaz. Kimse kimseyi tehdit edemez. Bu siyasetin dili olamaz. Bu edepsiz dili asla kabul etmez. 

Hayır diyenler Türkiye’ye ufuk açmıyorlar. Hayır diyenler mevcut sistem devam etsin krizleri olsun, darbe olsun diyorlar. 

Evet demek reform demektir. Kalkınma ve gelişme demektir. Evet istikrar ve istikbal demektir. 

Sayın Kılıçdaroğlu ne diyor? Sadece Hayır. Yol yaptırmam, hızlı tren yaptırmam. İstanbul – İzmir otoyolunu yaptırmam. Başka bir sözleri yok. 

Bir siyasi partiye yakışmayan şekilde milleti tehdit ediyorlar. Bizim yunanı denize döktüğümüz gibi Evet diyenleri denize dökeceklermiş. Haddinizi bilin. 

Kılıçdaroğlu FETÖ’nün ağzıyla konuşuyor. Bu kahraman milletin 15 Temmuz direnişini görmezden geliyor. İzmir Ay – Yıldızlı bayrağımızı düşürmedi, ezanımızı dindirmedi. 

15 Temmuz’da Pensilvanya bu milletin nasıl tokadını yedi gördünüz. Ne sen ne de FETÖ bu zaferi gölgelemeye yetmez. 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Destici'den CHP'li Bozkurt'a sert sözler başlıklı makalemizde destici, evet ve SİYASET Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi