Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Bakıcı, referandum çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor

Bozüyük Belediyesi Yeni Mahalle Konağı’nda özel bir fabrikada çalışan işçiler ile birlikte gerçekleştirilen yemeğe katılan Başkan Bakıcı burada yaptığı konuşmada anayasanın 18 maddesini ayrıntılı olarak anlattı. Özellikle muhalefet partisi tarafından oluşturulmak istenen yanlış algıya değinen Başkan Bakıcı, “Herkes kadar bizlerde bu ülkenin bir evladıyız. Bugün yaptığımız her çalışma bu ülkenin geleceği için yaptığımız bir çalışmadır” dedi. Karşılıklı soru cevap kısmından sonra Başkan Bakıcı, referandum konularının yanı sıra belediyenin planladığı projeleri de anlatarak, Bozüyük’ün daha güzel bir yer olması için belediye olarak her türlü çalışmayı aralıksız olarak sürdürdüklerini belirtti.

Yeni Mahalle Konağı’ndaki programın ardından Başkan Bakıcı, Bozüyük Eski Üreğil Derneğini ziyaret etti. Burada dernek yöneticileri ve üyeleri ile birlikte sohbet eden Başkan Bakıcı, yeni sistemin gerekliliğini anlattı. Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleştirilen görüşmenin sonunda vatandaşlar tarafından yeni sistem ile ilgili yöneltilen soruları yanıtladı.

Bir önceki yazımız olan Anaokulu öğrencilerinden çevre dostu proje başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi