Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Bakıcı, Şehircilik Şurası’na katıldı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı beraberindeki Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Şehircilik Şurası’na katıldı. 30 büyükşehir belediye başkanı ile il ve ilçe belediye başkanları, akademisyenler, bürokratlar, uzmanlar ve ilgili sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda kentsel dönüşüm, imar konuları, yerel yönetimler, kentsel tasarım, sosyal donatı, dışgöç, kentsel kimlik, koruma geliştirme, yaşam kalitesi gibi konular ele alındı. Başkan Bakıcı toplantıda belediye başkanlarıyla görüş alışverişinde bulundu.

Toplantının sonunda Başkan Bakıcı, Başkan Yağcı, Başkan Şahin ve Başkan Tuna, Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki ofisinde ziyaret etti. Burada Milletvekili Eldemir ile belediye yatırımları ve yapılacaklar konusunda bir süre sohbet eden belediye başkanları daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi binasından ayrıldılar.

Bir önceki yazımız olan Bilecik Belediye Spor: 68 Şanlıurfa Haliliye Belediyespor: 76 başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi