Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya AK Parti Kadın Kollarından büyük sürpriz

yıl dönümünde, eşi Emine Bakıcı ve AK Parti Kadın Kolları tarafından sürpriz bir kutlama programı düzenlendi.

Osmangazi Parkı’nda gerçekleştirilen kutlamaya, Başkan Bakıcı ve eşi Emine Bakıcı’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan Bayraktar, Gençlik Kolları Başkanı Kadir Ünal, AK Parti Kadın Kolları ve Başkan Bakıcı’nın yakınları katıldı. Başkan Bakıcı; içeri girmesi ile birlikte gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemezken; “Göreve geldiğim ilk günden itibaren bana bu yolda desteklerini esirgemeyen başta eşime, aileme, AK Parti ailesine ve bu organizasyonu gerçekleştiren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Programda Başkan Bakıcı’nın Belediye Başkanlığı görevine gelişinin 3. yıl dönümünün yanı sıra büyük kızı Bengü’nün de doğum günü olması nedeni ile pasta kesilerek kutlama yapıldı. Başkan Bakıcı, pasta kesilmesinin ardından misafirleri ile görüşerek sohbet etti.

Bir önceki yazımız olan Motosikletle çarpışan otomobilin sürücüsü olay yerinden kaçtı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi