Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı

Bilecik Atatürk İlkokulu toplantı salonunda yapılan toplantıya Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü birim amirleri ve tüm müdürlük çalışanları katıldı.

Toplantının l Milli Eğitim Müdürlüğü tanıtım filmi gösterimi ile başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, filmin ardından filmde anlatılan tüm çalışmaların ve başarıların arkasında müdürlük çalışanlarının emeği olduğunu, hayata geçirilen projelerin arkasında personelin katkılarının bulunduğunu dile getirerek, Dünyadaki en değerli varlığın insan olduğunu söyleyerek, onun gereği gibi eğitilmesinin de toplumlar ve dünyanın geleceği açısından çok önemli olduğuna dikkat çekti. Durmuş, “Bir tek benimle olur mu demeyin. Evet, bir tek seninle olur. Kendi mükemmelliğinizin, kendi yeteneklerinizin farkına varın ve kurtarıcı beklemeyi bırakın. Bu sorunu ben çözmeliyim, bu hedefe ben ulaşmalıyım diyerek işe başladığınızda göreceksiniz ki sorunlar birer, birer ortadan kalkacak ve olmaz denen işler bir gün mutlaka olacak. Özellikle öğrencilerin yeteneklerinin ve ilgi alanlarının belirlenmesine yönelik çalışmalar yürüteceğiz. Ayrıca öğretmenlerimizin mesleki yeterliklerini artırmak, eğitim alanındaki yenilik ve gelişmelere uyum sağlayabilmelerine yardımcı olmak üzere projeler geliştiriyoruz. İş yapılan, çalışma yürütülen yerde hatalar da olabilir. Hiçbir iş yapılmayan yerde doğal olarak hata olmaz. Yapılan iş, ülkemiz ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımız için yapılıyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bu köyde senede 100 ton pul biber üretiliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi