Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bilecikli iş adamından Bilecikspor’a destek

Kulüp yöneticileri ve Bileciksporlu 2 oyunun da bulunduğu ziyaretteki konuşmasında, spora her zaman destek verdiğini anlatan iş adamı Ramazan Kurtulmuş, Bilecikspor’un maddi ve manevi anlamda her zaman yanında olacaklarını belirtti. Kurulmuş, “Çok değerli başkanımız sağ olsun bizleri davet ettiler. Bizler de bu davete iştirak ettik. Bilecikspor hepimizin, tüm Bileciklilerin. Bu zamana kadar başta Bilecikspor olmak üzere Bilecik’te spor yapan Bilecik Merkez ve ilçeleri tüm Amatör Spor Kulüpleri hangi dalda olursa olsun sporu aktif olarak yapan arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Bu manada da buna hem fikri olarak hem de ekonomik olarak bu dallara ne anlamda, ne manada olursa olsun destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Bilecikspor dediğim gibi geçmişten bu zamana kadar gerçekten çok sıkıntılı süreçlerden geçti. Temennim inşallah bundan sonraki süreçte hep daha iyiye, daha güzele giderek inşallah başarıları arttırır diye düşünüyorum. Bilecikspor’u bundan sonra da üst seviyelerde görmek istiyoruz. Bu manada dediğim gibi bu zamana kadar katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkür ederim. İş adamı arkadaşlara, sporcu arkadaşlara, kamuda görev yapan arkadaşlara ve siyasetçi arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim” dedi.

“Bilecikspor hepimizin onuru ve gururu”

Bilecikspor’un tüm Bilecik halkının onuru ve gururu olduğunu belirten Ramazan Kurtulmuş, “Bilecikspor’un öncelikle bir sosyal tesislere kavuşturulması gerektiğine inanıyorum. Bunun alt yapı olarak yapılması lazım. Bunun dışında da Bilecikspor’u gerçekten genel giderlerini temin edecek şekilde bir gelire kavuşturulmasını, bunun sağlanmasını ve alt yapısının kurulmasının sağlanması gerektiğini düşünüyorum. Bu anlamda bürokrat arkadaşlara, baştan aşağı bürokraside görev yapan arkadaş varsa bu arkadaşların tümüne görev düşmekte. Onun dışında siyasette aktif olarak görev alan arkadaşlara seçilenlere, tüm iktidar muhalefet ve ne kadar siyasi partimiz varsa, ne kadar sivil toplum örgütleri varsa bunların hepsine görev düşmekte. Bunun yanında iş adamlarına ve tüm Bilecik halkına bu manada görev düşmekte. Bilecikspor hepimizin onuru ve gururu. Bunun için bundan sonraki süreçte gerek sosyal tesislerin kazandırılması, gerek ekonomik olarak destek sağlanması noktasında tüm saydığım arkadaşları göreve davet ediyorum. Bundan sonra bizim üzerimize Ramazan Kurtulmuş olarak ne düşüyorsa elimizden gelen her şeyi maddi, manevi olarak yapma noktasında ben taahhütte bulunuyorum. Diğer arkadaşların da katkılarını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bileciksor Kulüp Başkanı Harun Dilek ise; “Ramazan Kurtulmuş hem kulübümüzü ziyaret etti, hem de kulübümüze bir miktar maddi destek sağladı. Daha önce Bilecikspor’un yanında olduğu gibi bundan sonra da Bilecikspor’un yanında olacağını belirtti. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin hem maddi, hem de manevi olarak yanımızda olması bizi onurlandırdı. Bu onuru bize yaşattığı için şahsım ve kulübüm adına çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun, var olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Yaman sendikacılarla bir araya geldi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi