Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İtfaiye teşkilatından Vali Yardımcısı Taşdöğen’e ziyaret

Vali Yardımcısı Taşdöğen, İtfaiye Müdürü Toklucu ile belediye çocuk akademisinde faaliyet gösteren gönüllü itfaiyecileri kabulünde, itfaiyecilerin İtfaiyecilik Haftası’nı kutlayarak, hayat kurtarmak için kendi canlarını tehlikeye atan itfaiyecilerin kutsal bir görevi yerine getirdiğini söyledi. tfaiyecilerin zor şartlarda 24 saat kesintisiz hizmet verdiğini ve insanların en zor günlerinde önemli bir görevi yürüttüğünü dile getiren Vali Yardımcısı Taşdöğen, ’’Sadece yangında değil, deprem ve sel gibi afetlerde de itfaiyeciler önemli görevler üstleniyor. Kendi canlarını hiçe sayarak can kurtarmaya çalışan itfaiyecilerin kuruluş yıl dönümlerini kutluyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

İtfaiye Müdürü Cengiz Toklucu ise; 365 gün 7-24 saat esasıyla her zaman göreve hazır olduklarını anlatarak, hafta nedeniyle yapacakları etkinlikler hakkında Vali Yardımcısı Taşdöğen’e bilgi verdi.

Bir önceki yazımız olan Pazaryeri İş Ticaret ve Kültür Merkezi’nin cephe kaplamaları başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi