Bilecik Haberleri, Bilecik Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Uluslararası Altın Kep Yarışmasında 2’nci oldular

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Selahattin Şeker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Türkiye Aşçılar Federasyonu Taşfed ve Antalya Aşçılar Birliği tarafından 9.’cusu düzenlenen Uluslararası Altın Kep Yarışmasında 2.’inci oldu.
Antalya Anfaş Expo Center’da düzenlenen 9. Uluslararası Altın Kep yarışmasında Genç Aşçılar (Liseler) kategorisinde ilçemizi temsil eden Selahattin Şeker Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri Umutcan Kökçü, Onur Ak ve İlhan Ergün 198 ekibin yarıştığı kategoride 2.’inci olarak ilçemizin gururu oldular. Yarışma jürisini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan 5 yıldızlı otellerin aşçıbaşıları ve aşçılar federasyonun yetkilileri oluşturdu. 1 saatlik sürede kendilerine ayrılan özel mutfakta çalışmalarını yapan öğrenciler Roti Kuzu Pirzola sunumuyla jüriyi etkilemeyi başararak ödülü Bozüyük’e getirdi.
Okul Müdürü Mahmut Atasoy elde edilen bu büyük başarıdan dolayı Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan öğretmenleri Habibe Aksaç. Şahin Bayraktar ve Osman Selek ile yarışmaya katılan öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Bir önceki yazımız olan Tatil zili çaldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi